O nas – Biuro Turystyczna PASJA Zakopane

 

Podróże te małe i duże z PASJĄ!

Każda podróż niesie ze sobą pewną historię. My też mamy swoją. Poznaj ją, zanim rozpoczniemy wspólną przygodę.

Biuro Wycieczek Jednodniowych PASJA specjalizuje się w dziedzinie turystyki autokarowej. Nasza historia z turystyką zaczęła się kilkanaście lat temu, a zgromadzone przez ten czas doświadczenie pozwala nam tworzyć dla Państwa programy wycieczek z wieloma atrakcjami . Organizujemy wyjazdy dla osób indywidualnych, grupowych oraz firmowych.

Realizujemy wycieczki w najciekawsze zakątki – wszędzie tam, gdzie dotrzeć można autokarem. Tworzymy wspomnienia, a więc to, co w podróżach najlepsze.

Stawiamy na nieustanny rozwój i doskonalenie naszych usług – dzięki temu przygotowane przez nas programy wycieczek zyskują miano podróży marzeń. Dbamy o najwyższy komfort i pełne bezpieczeństwo. Zamawiamy możliwie najlepsze autokary i busy dostępne na Podhalu. Kierowcy doskonale znają trasy, jeżdżą bezpiecznie! Transport zawsze jest dostosowany do ilości uczestników.

Nasz zespół stanowi wykwalifikowana kadra pracowników i miłośników podróży jednocześnie.

Organizujemy niezapomniane i pełne inspiracji wycieczki autokarowe w najpiękniejsze miejsca. W ofercie między innymi malownicze zakątki Polski, Słowacji oraz Węgier.

Marcin Łuszczewski – pilot i współzałożyciel biura wycieczek jednodniowych Pasja.

Prawdziwy pasjonata, który regularnie przechodzi kursy i szkolenia! Jego wiedza wybiega daleko poza wiadomości z popularnych przewodników.

Uśmiechnięty, pomocny i z ogromnym poczuciem humoru!

Ze spokojem powierzamy mu realizację planu, Wasze bezpieczeństwo i miłe wspomniana z wycieczki!